Projekt toborzó

Leírás

Szeretnéd az egyik piacvezető HR szolgáltatónál bővíteni meglévő tudásod, miközben segítesz más embereknek elhelyezkedni a munkaerőpiacon?

Gyere és légy része fiatalos csapatunknak, ahol egy támogató, családias környezetben végezheted munkádat!

Feladatok

  • Projekt toborzóként a teljes kiválasztási folyamatot te fogod menedzselni
  • Munkaidőd jelentős részét a kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, valamint a munkavállalókkal való kommunikáció teszi ki
  • Belső és külső adatbázisokat fogsz használni, hogy az adott pozícióra a legmegfelelőbb jelöltet találd meg
  • Gyakran látogatod ügyfeleinket, ahol a jelöltek számára tájékoztatást adsz a rájuk váró feladatokról

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves toborzási tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, amire a napi feladataid épülnek
  • Magabiztos angol nyelvtudás, B2 szint
  • Proaktivitásodat és önállóságodat hasznosítani fogod a projektjeink során
  • B kategóriás jogosítványodra szükséged lesz

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, piacvezető vállalat tagja lehetsz (mégsem klasszikus Multiként működünk)
  • Teljeskörű juttatási csomagban részesülhetsz (fix alapbér, teljesítményalapú jutalék, cafeteria)
  • Tagja lehetsz egy fiatalos, tanulni vágyó csapatnak, ahol lehetőséget nyújtunk a fejlődésre és szakmai előrelépésre (házon belüli karrierlehetőség)
  • Modern munkavégzési eszközöket használhatsz (mobiltelefon, laptop, pool autó)
  • Igényes, ízléses, komfortos iroda és hangulatos légkör vár
  • Modern, Digitális betanulási tervet biztosítunk
  • Lehetőség rendszeres közösségi és csapatépítő programokon való részvételre :)

Munkavégzés helye

Debrecen

Cégnév: Trenkwalder Kft