Pénzügyi asszisztens

Pest megye

Feladatok

  • Számlázás
  • Szállítói számlák ellenőrzése a számviteli törvénynek megfelelően
  • Szállítói számlák iktatása kontroller excel táblába
  • Vevői és szállítói számlák lefűzése, irattározása
  • Kapcsolattartás a könyvelővel

Elvárások

  • Számlázz_hu ismerete
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeret, Excel tudás
  • Precíz és pontos munkavégzés, problémamegoldó képességgel
  • Monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Piacképes bérezés

Céginformáció

A Varius Global Zrt közel 10 éve szerepet tölt be a vagyonvédelem és a logisztika területén. Fő tevékenységei közé tartozik a személy- és vagyonvédelem, raktár logisztika, raktározás és bérraktározás, légi áruk átvizsgálása, vámkezelés, raktári áruk átvizsgálása, robbanóanyagok keresés felderítő eszközzel vagy kereső kutyával. Az elmúlt évek dinamikus növekedésének köszönhetően sikerült kiépítenünk egy erős és tapasztalt csapatot, mely folyamatosan bővült. Amennyiben úgy érzed, hogy a lenti feladatkört Rád szabták és örömmel dolgoznál egy laza , dinamikus, vidám csapatban akkor lehet, hogy Te vagy a tökéletes jelölt számunkra.
Munkavégzés helye jelenleg a Budapest XVI. kerületben van, de 2025 évben irodánk átköltözik Vecsésre!

A „Jelentkezés” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!