Feladatok

A BlackBelt 2013 óta folyamatosan bővülő .NET fejlesztői csapatába keresünk új tagokat. Csatlakozz Te is kollégánkhoz, és legyél részese szakértői csapatunknak.

Mi lesz a feladatod?
  • Skálázható .NET alkalmazások fejlesztése;
  • Meglévő rendszerek továbbfejlesztése: Optimalizálod a kódot, új funkciókat implementálsz és biztosítod a rendszerek zökkenőmentes működését;
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal: Részt veszel az agilis fejlesztési folyamatokban, ötleteiddel hozzájárulsz a projektek sikeréhez;
  • Tesztelés és hibajavítás: Biztosítod, hogy a fejlesztések megfeleljenek a minőségi elvárásoknak;

Elvárások

Mire lesz szükséged?
  • Van már legalább 3 év feletti munkatapasztalat .NET Core alkalmazások fejlesztésében;
  • Szilárd .NET alapismeretek (C#, ASP.NET Core, Entity Framework);
  • Relációs adatbázisok (SQL Server) biztos kezelése;
  • Verziókövető rendszerek (Git) használata;
  • Agilis módszertanok iránti fogékonyság;
  • Magabiztos Angol nyelvtudás;

Előnyt jelent

Felhő alapú megoldások (Azure, AWS) ismerete előny;

Amit kínálunk

Miért fogod nálunk jól érezni magad?
  • Fejlődés - A szakmai fejlődésedet tréningekkel, vizsgákkal támogatjuk;
  • Változatosság – lehetőséged van projektek és üzletágak között váltani;
  • WOW - Wellbeing Office Way program dolgozóink egészségéért, közérzetük támogatásáért;
  • Rugalmasság - Ha megszeretted a home office-t, akkor itt Covid után sem kell lemondanod róla;
  • Támogatás - Törődő szervezet vagyunk, így ha bármilyen problémád, vagy nehézséged merül fel a mindennapok során, a vezetőd támogatására számíthatsz.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Great ideas, great engineers.
Fejlesztőinket a számukra optimális projekttel kötjük össze, fókuszba helyezve az egyéni karriercélokat. Szakmai gondoskodással, nyílt kommunikációval és karrier tanácsadással támogatjuk minden kollégánkat. A BlackBelt elkötelezett a life-work balance iránt.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű szakmai önéletraját!