A Motherson Group a világ 21 legnagyobb és leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnereinek, valamint számos további iparágat szolgál ki, úgy, mint vasúti járművek, űripar, gyógyipar, IT és logisztika területén, több mint 135,000 munkavállalójával 41 országban világszerte. A Samvardhana Motherson Reflectec (SMR) a cégcsoport vizuális rendszergyártó specialistája. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában, Ázsiában és Ausztráliában a világ legjelentősebb autógyártó vállalatai számára kínálunk  visszapillantó tükör rendszer megoldásokat az összes jármű- és árkategóriában, valamint nagy teljesítményű kamerarendszereket szállítunk autóipari felhasználásra. Gyors ütemű növekedésünknek köszönhetően mindig keressük a tehetséges új kollégákat, hogy a csapatunk részei legyenek.

Munkavédelmi és Tűzvédelmi munkatárs

Feladatok

  • Közreműködés a biztonságos munkavégzés tárgyi és személyi feltételeinek biztosítására vonatkozó előírások betartatásában
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása,
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése
  • Kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel
  • Megbeszéléseken való részvétel, riportok, kockázatértékelés készítése
  • Részvétel az új beruházások és technológiai változások miatt felmerült kockázatelemzésben
  • Érintett hatóságokkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi auditok szervezése, ehhez kapcsolódó akciótervek megvalósítása
  • Szakterületek felülvizsgálatához szükséges dokumentumok előkészítése, felülvizsgálatban való közreműködés

Elvárások

  • Munkavédelmi és tűzvédelmi technikusi végzettség,
  • Előnyt jelenet:
    • Környezetvédelmi végzettség
    • Termelő vállaltnál szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Szakmai önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.