Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MUNKAÜGYI ASSZISZTENS

(16-1653)

pozícióba.

Feladatok:

  • Munkaügyi adminisztráció, munkaügyi megfelelőség biztosítása,
  • Kiszervezett bérszámfejtés koordinálása, adatszolgáltatás és egyeztetés,
  • Munkaidő adatok folyamatos monitorozása,
  • Információszolgáltatás a menedzsment számára.

Elvárások:

  • Többéves munkaügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Kékgalláros órabéres állomány kapcsán szerzett tapasztalat,
  • Naprakész munkaügyi ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil, nemzetközi háttér,
  • Béren kívüli juttatási csomag,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Heti 1 nap home office lehetőség.

A munkavégzés helye: Pest megye keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1653”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.