A CIVIL Zrt.  vagyonvédelmi vállalkozásunk

Munkaügyi ügyintéző

munkatársat keres

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Miért jó velünk dolgozni?

Vállalkozásunk több, mint 30 éve kiválóan prosperáló, egyike a vezető magyarországi vagyonvédelmi vállalkozásoknak. Csapatunk bővítése céljából keressük új munkatársunkat.

Amit kínálunk neked:

  • stabil vállalati környezet,
  • fejlődési lehetőség,
  • változatos feladatok,
  • cafeteria
  • élet- és balesetbiztosítás,

Feladatok, amelyekben számítunk rád:

  • a munkakör kiemelt területe a munkaügyi adminisztráció, elsősorban napi, operatív szinten: kiléptetés, beléptetés, munkaköri leírások, munkaszerződések elkészítése, módosítása; részvétel a bérszámfejtés előkészítésében, bérszámfejtési adatok ellenőrzésében,
  • adatszolgáltatás a vállalat vezetősége számára,
  • HR kimutatások, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése,
  • munkavállalók adatainak, dokumentumainak nyilvántartása, nyilatkozatok kezelése,
  • munkaügyi adatok karbantartása a vállalatirányítási rendszerben,
  • munkaügyi statisztikai jelentés elkészítése,

Amit kérünk tőled:

  • középfokú szakirányú végzettség (HR vagy gazdasági jellegű képzés),
  • minimum 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezz.
  • hogy jól ismerd a Munka törvénykönyvét is.
  • MS Word és Excel magas szintű ismeretéhez,

Küldd el nekünk szakmai önéletrajzod és nettó bérigényed a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: Civil Biztonsági Szolgálat Zrt.