Feladatok

  • Adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása és iktatása
  • Vagyonvédelmi területen ügyintézési feladatok ellátása
  • számítógépes adatbeviteli feladatok végzése; írásbeli dokumentumok szerkesztése
  • írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása
  • Munkaügyi és bérszámfejtési feladatok támogatása, bér előkészítése számfejtéshez
  • Részvétel a ki- és belépőkkel kapcsolatos adminisztratív és operatív ügyintézésben
  • A munkaügyi és bérszámfejtési terület napi munkavégzésének elősegítése, adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása;
  • határidők nyomonkövetése, betartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata, főleg a Microsoft Excel gyakorlott használata
  • Önálló, rugalmas, megbízható, felelősségteljes, precíz és pontos munkavégzés
  • Magabiztos, segítőkész és problémamegoldó személyiség
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Piacképes bérezés

Céginformáció

Munkavégzés helye jelenleg a Budapest XVI. kerületben van, de 2025 év második felében irodánk átköltözik Vecsésre!
A Varius Global Zrt közel 10 éve szerepet tölt be a vagyonvédelem és a logisztika területén. Fő tevékenységei közé tartozik a személy- és vagyonvédelem, raktár logisztika, raktározás és bérraktározás, légi áruk átvizsgálása, vámkezelés, raktári áruk átvizsgálása, robbanóanyagok keresés felderítő eszközzel vagy kereső kutyával. Az elmúlt évek dinamikus növekedésének köszönhetően sikerült kiépítenünk egy erős és tapasztalt csapatot, mely folyamatosan bővült. Amennyiben úgy érzed, hogy a lenti feladatkört Rád szabták és örömmel dolgoznál egy laza , dinamikus, vidám csapatban akkor lehet, hogy Te vagy a tökéletes jelölt számunkra.