Feladatok

Feladatok:

- a munka-, és tűzvédelmi tevékenységek ellenőrzése, fejlesztése a mindenkori jogszabályoknak megfelelően,
- mutatók tervezése, ellenőrzése, ezen mutatók javításáért tett intézkedések ellenőrzése,
- kockázatelemzések, szabályzatok és intézkedési tervek készítése, ellenőrzése,
- belső auditok elvégzése a megfelelő működés biztosítása érdekében, dokumentációk elkészítése,
- belső ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetésére hozott intézkedések végrehajtásának ellenőrzése
- üzembe helyezések, időszakos felülvizsgálatok elvégzése,
- munkabalesetek kivizsgálása, jegyzőkönyvezése, nyilvántartása,
- munka-, tűz- és környezetvédelmi oktatások megtartása, oktatási anyagok készítése.

A munkavégzés helye: országos.

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

- legalább középfokú munkavédelmi és tűzvédelmi végzettség,
- legalább 3 év szakmai tapasztalat,
- a munka-, tűz- és környezetvédelmi jogszabályok naprakész ismerete,
- Word, Excel, Power Point és Outlook ismeret,
- B kategóriás jogosítvány,
- utazási hajlandóság,
- jó szervező készség,
- rugalmasság,
- nagyfokú önállóság, precizitás,
- terhelhetőség,
- gyors lényeglátás, döntéshozás,
- csapatmunka,
- elkötelezettség, megbízhatóság.

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- legalább középfokú környezetvédelmi végzettség,
- emelőgép ügyintézői végzettség,
- ADR tanácsadói ismeretek,
- SEVESO ismeretek,
- egyéb, munka-, tűz- és környezetvédelemmel kapcsolatos végzettség,
- tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás írásban, szóban,
- multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés és juttatási csomag,
- céges autó,
- telefon, laptop,
- kötetlen munkaidő,
- jó hangulatú csapat,
- garantált szakmai fejlődés.

Céginformáció

Az egész ország területén szolgáltatást nyújtó cég újra bővíteni szeretné csapatát, ezért főállású munka- és tűzvédelmi szakembert keres. Környezetvédelmi végzettség előnnyel.