Feladatok

Az egészségügyi szolgálati jogviszony létesítésével, módosításával és megszüntetésével kapcsolatos jogi előírások és ágazati jogszabályok teljeskörű alkalmazása, azaz
  • munkavállalók be- és kilépésével kapcsolatos teendők teljes körű ellátása;
  • személyügyi nyilvántartás vezetésével, személyi anyagok kezelésével kapcsolatos teendők ellátása;
  • munkaügyi adatszolgáltatások, kimutatások, riportok, statisztikák készítése;
  • operatív munkaügyi folyamatokban történő aktív részvétel;
  • fizetési kategória ugrással, átsorolással, szolgálati elismeréssel kapcsolatos ügyintézés;
  • illetve egyszerűbb bérszámfejtési feladatok ellátása.

Elvárások

  • középfokú/felsőfokú szakirányú végzettség (HR, munkaügy)
  • releváns munkakörben szerzett 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés
  • Orgware program ismerete
  • egészségügyi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • teljes munkaidős alkalmazás,
  • hosszú távra szóló munkalehetőség,
  • egészségügyi támogatás.

Céginformáció

A Betegápoló Irgalmasrend a Budai Irgalmasrendi Kórházába várja a jelentkezőket. A pályázat során intézményünk kapui nyitva állnak mindenki előtt felekezettől, hitvallástól függetlenül.

  • részletes szakmai önéletrajz, bérigénnyel megjelölve
  • motivációs levél,
  • belegyező nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék. Ezt a kórház weboldalán az állásajánlatok menüpontja alól kell letölteni
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. március 31.
A pályázat elbírálása: a benyújtási határidőt követő 30 napon belül.
Cégnév: BETEGÁPOLÓ IRGALMAS REND - Budai Irgalmasrendi Kórház