Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy globális szolgáltató cég az autóipar és az alkatrészellátó ipar terén. Széleskörű koncepciókat és személyre szabott megoldásokat kínálnak a termékfejlesztéstől a gyártásig és az értékesítés utáni szolgáltatásokig.

  • Bérszámfejtés Kulcs-Bér programban (fehér- és kékgalléros munkavállalók egyaránt)
  • Kifizetőhelyi TB ügyintézés
  • Hatósági bevallások, statisztikák, adatközlések előkészítése
  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése
  • Munkavállalókkal kapcsolatos adatbázisok kezelése
  • Belső reportok elkészítése
  • Napi szintű kapcsolattartás a projekt telephelyekkel és más csapatokkal
  • Vezetők és munkatársak támogatása munkaügyi kérdésekben

Elvárások / Requirements

  • Bérszámfejtő és TB-ügyintézői képesítés
  • 3 év releváns munkatapasztalat (munkaügy, bérszámfejtés és TB-ügyintézés területén)
  • Munkajogi, munkaügyi, TB ismeretek
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk / Benefits

  • Cafeteria jutattás és All You Can Move kártya
  • Munkábajárási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Karrier építési lehetőség nemzetközi környezetben támogató csapat tagjaként
  • Hybrid munkavégzés

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
KÖNYVELŐ, BÉRSZÁMFEJTŐ Komárom-Esztergom megye

Leendő feladatok: Könyvelési- bérszámfejtési feladatok teljes körű elvégzése Havi és negyedéves, éves zárási feladatok ellátása Beszámolók elkészítése ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE