Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
Az 1991-ben alapított Magyar Ökumenikus Segélyszervezet Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert karitatív szervezete. Az alapító egyházak összefogása ma már szakemberek, önkéntesek, adományozók és felelős vállalati partnerek egyre bővülő közösségeként segíti a nélkülözőket és bajbajutottakat. A Segélyszervezet a professzionális segítségnyújtás hiteles, meghatározó szereplője Magyarországon. Munkájának fókuszában minden területen az esélyteremtés áll.

Képzésfejlesztési szakértő ( rész vagy teljes munkaidő)

Feladataid lesznek:

• felnőttképzési tananyagok tervezése, adaptációja
• e-learning kurzusok kidolgozása képzők és végfelhasználók számára digitális kompetenciai területen

Amit mi kínálunk:

• Támogató, nyitott és barátságos szervezeti kultúrát Magyarország egyik legnagyobb, elismert civil szervezeténél
• Lehetőséget folyamatos szakmai képzésre és fejlődésre
• Hibrid munkavégzési lehetőséget

Amit kérünk:

• felsőfokú szakirányú végzettség
• oktatási/képzési tapasztalat
• magasszintű digitális kompetencia
• digitális tananyagfejlesztési tapasztalat
• B. kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

• pedagógus/andragógus végzettség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés