GE Hungary Kft.

Ebben a pozícióba a fizikai toborzást fogod aktívan támogatni a GE Vernova Gas Power üzletágának veresegyházi gyárában. Miután átláttad a feladatkörödet és magabiztossá váltál benne, fejlesztési jellegű ötleteidre is kíváncsiak leszünk, például toborzási kampányok során!
Téged keresünk, ha érdekel a kékgalléros toborzás, szeretsz emberekkel kommunikálni és nyitott vagy, pörgős a munkastílusod és szívesen agyalsz új ötletek megvalósításán!

1 éves határozott idejű szerződéssel keressük új munkatársukat.

Junior toborzó (fizikai munkaerő toborzás)

Feladatok

  • Fizikai toborzás támogatása, későbbiekben end-to end fizikai toborzási projektek ellátásának lehetősége
  • Beérkezett önéletrajzok regisztrálása és szűrése
  • Telefonos előszűrések lebonyolítása
  • Szakmai interjúk megszervezése, koordinálása
  • Ajánlat kiadása a kiválasztott jelöltek számára
  • Kölcsönző cégekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb, toborzáshoz kötődő adminisztráció

Elvárások

  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok
  • HR/gazdasági/pszichológiai területen folytatott tanulmányaidat előnyként értékeljük, de a feladatkör iránti érdeklődésed fontosabb számunkra
  • Kedves, segítőkész hozzáállás
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Heti 40 órás munkavégzés vállalása
  • Legalább felhasználói szintű Excel tudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Több elemű juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, bónusz)
  • Céges laptop és telefon a munkavégzéshez
  • Kollégáink számára kiváló munkakörülményeket, folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk
  • Telephelyünkön minőségi ételeket kínáló étterem áll munkatársaink rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek
  • A munkába járást (legyen szó Budapestről, vagy a környező településekről) kiterjedt céges és menetrend szerinti buszjáratok teszik kényelmessé
  • Bankautomata, könyvkölcsönzés, saját konditerem és kültéri sportpályák a munka utáni kikapcsolódáshoz
  • GE Önkéntes csoportok: olyan csapatok, amelyek célja a közösségi összefogás erejével jobbá tenni környezetünket (pl. Women’s Network, HealthAhead, Inclusion&Diversity Council)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás