Prohuman állás

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése szellemi pozíciókra, belső állományba
  • Aktív jelöltkeresés; új, hatékony toborzási csatornák felkutatása és használata
  • Online hirdetési felületek kezelése, adatbázis szűrés
  • Munkaerő-igények, keresési profil egyeztetése a vezetővel
  • Vezetők és jelöltek támogatása a teljes kiválasztási folyamat során
  • Toborzási projektek folyamatos visszamérése és fejlesztése, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legyen minimum 1 év tapasztalatod hasonló területen (sourcing, kiválasztás)
  • Érts szót könnyen mindenkivel, legyél jó emberismerő!
  • Legyen egy kis értékesítői vénád!
  • Legyél megoldásorientált, a problémákban a fejlődés lehetőségét lásd!
  • Legyél érzékeny az emberek problémáira és segítőkészen állj hozzájuk!
  • Tudj angolul legalább alap szinten! (Interjún teszteléshez)

Amit kínálunk:

  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd az ötleteidet
  • Belátást nyerhetsz a HR minden területébe
  • Jó kedvű, segítőkész, összetartó csapat
  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatok
  • Hibrid munkavégzés (lehetőség otthoni munkavégzésre)
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok, stb
  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job125481.ap@prohumanallas.hu