E.ON Hungária Zrt.
Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.
A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Jövedelemelszámolási és társadalombiztosítási munkatárs

Feladatok

E.ON Hungária Zrt. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

A HR Jövedelemelszámolás Szakterület a cégcsoport munkavállalóinak teljeskörű bérszámfejtési és TB ügyintézési tevékenységét látja el, az ehhez kapcsolódó könyvelési és hatósági adatszolgáltatási és bevallási feladatokkal együtt. Pécsre keressük új munkatársunkat határozott időre, 2026.06.30-ig az alábbiak szerint:

Feladatok
  • Munkavállalói ügyféligények kezelése
  • Havi és hóközi bérszámfejtés SAP ügyviteli rendszerben
  • TB ellátások számfejtése, a kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Munkavállalók beléptetése, kilépők számfejtése, kilépő papírok kiállítása, keresetigazolások készítése
  • Letiltások kezelése, bér és egyéb juttatások könyvelése
  • Főkönyvek egyeztetése, átkönyvelések koordinációja, dokumentálása és egyeztetése a társszakterületekkel
  • Különböző adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé, 08-as bevallás elkészítése
  • Jogszabályváltozások követése
  • Könyvvizsgálati- és NAV audit ellenőrzésben való aktív részvétel

    Elvárások
  • Szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi)
  • Minimum 3 év bérszámfejtési, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Bér- és TB ügyintézői képesítés
  • Könyvelési tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Adózással, TB-vel, munkaüggyel összefüggő törvények naprakész ismerete
  • Precizitás, kiváló problémafelismerő-megoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet, kapcsolatteremtési és együttműködési készség

    Előnyt jelent
  • SAP ügyviteli rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk
  • Teljesítmény alapú éves bónusz
  • Éves bruttó 550.000 Ft-os Cafeteria keret
  • 36 nap éves szabadságkeret
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra

    Munkavégzés helye: Pécs

    Pozíció azonosító: 228721

    Kapcsolat
    El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

    Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • HR adminisztráció
    Cégnév: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.