BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk egy nemzetközi technológiai cégcsoport, amely a jövőbe mutató innovációkkal teszi jobbá ügyfelei és a társadalom életét.
Partnerünk lajosmizsei gyáregysége speciális gumitömítések előállításával foglalkozik 2007 óta.

Ha Te is szeretnél egy innovatív, nagy múltú cég csapattagja lenni és szeretnél részese lenni folyamatos sikereik elérésének, akkor csatlakozz hozzájuk a lajosmizsei telephelyükre az alábbi munkakörbe:

HSE Specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • A HSE (munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi) rendszerek üzemeltetése és fejlesztése a magyar jogszabályok és a cégcsoport előírásai alapján
  • A lajosmizsei telephely HSE szempontú képviselete hatósági, vevői és egyéb külső igényeknek való megfelelés biztosítása érdekében
  • HSE célok kidolgozása, nyomon követése és megvalósításuk támogatása a hatékony fejlesztések érdekében
  • Belső és külső HSE auditok szervezése, koordinálása és lebonyolítása a rendszer hatékony működésének biztosítása érdekében
  • A MEBIR / MSZ EN ISO 45001:2018 és a KIR / MSZ EN ISO 14001:2015 szabványok szerinti rendszerek megvalósítása és auditok koordinálása
  • Az energiamenedzsment rendszer kiépítése az EgIR / MSZ EN ISO 50001:2018 szabvány szerint, beleértve a tervezést, dokumentálást és bevezetést
  • HSE képzések szervezése és fejlesztése a munkavállalók naprakész tudásának biztosítása érdekében
  • HSE bejárások és ellenőrzések előkészítése és koordinálása a munkavégzés biztonságának és az előírásoknak való megfelelés biztosítása érdekében
  • Hulladékgazdálkodási rendszer támogatása, ellenőrzése és fejlesztése a jogszabályi előírások és fenntarthatósági célkitűzések érdekében
  • Kockázatértékelések kidolgozása és felügyelete, valamint kockázatcsökkentő intézkedések kidolgozása és megvalósítása a munkavédelmi tevékenységek keretében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú munkavédelmi végzettség
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (angol nyelvű meetingeken részvétel)
  • Nagyfokú önállóság, határozottság, kezdeményezőkészség
  • Kiváló analitikus, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód
  • Rendszerezett, precíz munkavégzés, minőség orientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • Sokrétű, kihívást jelentő feladatok, összetett folyamatok
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása, önálló munkavégzésre lehetőség
  • Nyelvtudás tovább fejlesztésére való támogatás
  • Modern munkakörnyezet, támogató kollégák, összetartó csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Auditori végzettség
  • Tűzvédelmi végzettség vagy tapasztalat
  • Környezetvédelmi szabályozások ismerete
  • Felsőfokú/tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Hulladékgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mérnök
  • Környezetmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Lajosmizse
  • Munkavégzés típusa: Teljes munkaidős
  • Jelentkezés módja: Küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!