Pozíció leírása / Job description

Kereskedelmi szektorban működő nagyvállalati ügyfelünk számára keresünk HR VEZETŐT.

Vezeti a HR területet, átvilágítja a meglévő folyamatokat és irányítja új folyamatok bevezetését a HR csapattal közreműködve.

Szoros kapcsolatot tart fenn a kollégákkal, stratégiai kérdésekben támogatja a vezetőséget.

Rendszeresen és átfogóan vizsgálja a vállalat szervezeti felépítését, annak fejlesztésére javaslatokat fogalmaz meg.

Felügyeli a bérszámfejtést, a munkaügyi, illetve belső kommunikációs területet (6 fő direkt riport).

Javaslatot tesz szervezetfejlesztésre, nagyobb költséghatékonyság elérésére.

Javasolja a létszám és bértervezést a hatékonyság növelésének céljából.

Felügyeli az intézmény rövid és hosszú távú bérstratégiáját, felügyeli a szervezet  bérgazdálkodását.

Elvárások / Requirements

felsőfokú szakirányú végzettség,

minimum 5 év releváns tapasztalat humán erőforrás területen,

minimum 2 év vezetői tapasztalat,

kommunikációs szintű angol tudás,

tapasztalat operatív feladatok ellátásában, de teljes szervezetet érintő, átfogó projektek lebonyolításában is,

stratégiai szemléletmód.

dinamikus, kezdeményező, proaktív személyiség

önállóság, agilitás, meggyőző fellépés

kiváló kommunikációs készség, erős tapasztalat a stakeholder menedzsmentben.

Amit nyújtunk / Benefits

Versenyképes fizetés és juttatási csomag, kockázati baleset- és életbiztosítással

Támogató céges kultúra és munkatársak

Változatos, kihívást feladatok

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.