Feladatok:

A cég teljes HR tevékenységének irányítása, koordinálása, ellenőrzése valamint a foglalkoztatással kapcsolatos adminisztrációs és egyéb kötelezettségek ellátása törvényeknek és jogszabályoknak megfelelően.

  • a toborzási és kiválasztási folyamat, valamint az onboarding teljes körű koordinálása

  • a HR folyamatok kialakítása, meglévő folyamatok átalakítása

  • HR stratégia az üzleti stratégiával való folyamatos egyeztetése, ennek függvényében történő kidolgozása

  • belső bér és bónuszrendszer éves, negyedéves tervezése és koordinálása vezetőkkel együttműködve

  • belső fluktuáció folyamatos vizsgálata, javító intézkedések kidolgozása és végrehajtása

  • vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben

  • belső képzési rendszer támogatása, fejlesztése, koordinálása

  • riportok, prezentációk, elemzések készítése

  • a HR területen dolgozó munkatársak irányítása, munkájuk koordinálása

  • belső HR szabályzatok készítésében való részvétel, meglévők frissítése jogtanácsos segítségével

  • HR stratégia kidolgozása

  • vállalatirányítási rendszer bevezetését követően, annak integrálása szervezeti szinten

  • a jövedelmezési struktúra és teljesítményértékelési rendszer kidolgozása, működtetése, fejlesztése

  • rendezvények szervezése

Elvárások:

Veled szeretnénk együtt dolgozni, ha:

  • 5+ év HR vezetői tapasztalatot hozol magaddal

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel

  • folyékonyan beszélsz angolul

  • otthonosan mozogsz a számítógépes programok világában

  • könnyen tudsz kapcsolatokat teremteni

  • coaching szemléleteddel korábban sikeresen támogattad a munkatársaidat

  • komplex gondolkodásmódoddal és stratégiai meglátásaiddal könnyedén megoldod a kihívást jelentő helyzeteket is

  • helyén kezeled a változásokat, képes vagy menedzselni őket

  • meglévő folyamatainkat kreatívan és innovatívan fejleszted

Amit kínálunk:

  • céges laptop, mobiltelefon, autó

  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer

  • hibrid munkavégzés

  • vadonatúj, modern irodai környezet Újpesten

  • kutyabarát munkahely

  • a születésnapod hetén +1 szabadnap

  • masszázsnap

  • cafeteria rendszer

  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Budapest

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Czifra Gitta