Feladatok:

A cég teljes HR tevékenységének irányítása, koordinálása, ellenőrzése valamint a foglalkoztatással kapcsolatos adminisztrációs és egyéb kötelezettségek ellátása törvényeknek és jogszabályoknak megfelelően.

  • a toborzási és kiválasztási folyamat, valamint az onboarding teljes körű koordinálása
  • a HR folyamatok kialakítása, meglévő folyamatok átalakítása
  • HR stratégia az üzleti stratégiával való folyamatos egyeztetése, ennek függvényében történő kidolgozása
  • belső bér és bónuszrendszer éves, negyedéves tervezése és koordinálása vezetőkkel együttműködve
  • belső fluktuáció folyamatos vizsgálata, javító intézkedések kidolgozása és végrehajtása
  • vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben
  • belső képzési rendszer támogatása, fejlesztése, koordinálása
  • riportok, prezentációk, elemzések készítése
  • a HR területen dolgozó munkatársak irányítása, munkájuk koordinálása
  • belső HR szabályzatok készítésében való részvétel, meglévők frissítése jogtanácsos segítségével
  • HR stratégia kidolgozása
  • vállalatirányítási rendszer bevezetését követően, annak integrálása szervezeti szinten
  • a jövedelmezési struktúra és teljesítményértékelési rendszer kidolgozása, működtetése, fejlesztése
  • rendezvények szervezése

Elvárások:

Veled szeretnénk együtt dolgozni, ha:

  • 5+ év HR vezetői tapasztalatot hozol magaddal
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • folyékonyan beszélsz angolul
  • otthonosan mozogsz a számítógépes programok világában
  • könnyen tudsz kapcsolatokat teremteni
  • coaching szemléleteddel korábban sikeresen támogattad a munkatársaidat
  • komplex gondolkodásmódoddal és stratégiai meglátásaiddal könnyedén megoldod a kihívást jelentő helyzeteket is
  • helyén kezeled a változásokat, képes vagy menedzselni őket
  • meglévő folyamatainkat kreatívan és innovatívan fejleszted

Amit kínálunk:

  • céges laptop, mobiltelefon, autó
  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer
  • hibrid munkavégzés
  • vadonatúj, modern irodai környezet Újpesten
  • kutyabarát munkahely
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap
  • masszázsnap
  • cafeteria rendszer
  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Budapest

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Czifra Gitta