Feladatok

  • A vállalat humánpolitikai tevékenységének, személyzeti munkájának megtervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése,
  • A vállalati HR tervezés és stratégiája, ideértve a bérrendszer és kompenzációs rendszer kidolgozását
  • Személyzeti adatok kontrollálása, ideértve a túlórákat, munkaidő nyilvántartást, béreket és juttatásokat
  • Az HR adminisztráció és kontrolling felügyelete, valamint új riportok létrehozása
  • A vállalati bérszámfejtés irányítása és felügyelete
  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése
  • Új belépő és a kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű helyszíni kezelése és felügyelete
  • A munkavállalók felmerülő munkaügyi / bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelése
  • HR szabályzatok kidolgozása és végrehajtása
  • Szabályzatok, új folyamatok, HR rendszerek kidolgozása
  • HR kommunikáció és belső hirdetmények készítése
  • Képviselet a gazdasági szervezet más részlegei és külső szervezetek előtt (a munkaerő-közvetítő irodákkal, munkaerő-kölcsönző irodákkal, képző és átképző intézményekkel)
  • Munkavállalók ösztönzési formáinak kialakítása
  • Kollégák munkájának ellenőrzése, képzésük, fejlesztésük, teljesítményük értékelése
  • Bérrendszer fejlesztése, naprakészen tartása
  • Motivációs rendszer felügyelete, fejlesztése
  • Tervek és programok készítése a dolgozók ismereteinek továbbfejlesztésére, képzésére, átképzésére

Elvárások

  • HR területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves HR területen szerzett tapasztalat,
  • Mélyreható bérügyi ismeretek
  • Toborzás- kiválasztásban szerzett jártasság
  • Magabiztos jártasság az EXCEL használatában
  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Multinacionális közegben szerzett vezetői tapasztalat HR adminisztrációs, bérszámfejtési területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez biztosított telefon
  • Étkezés biztosítása napi két alkalommal

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

"Jelenkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát!

Cégnév: Daubner Cukrászda Kft