A Cerbona Élelmiszergyártó Kft., 1988 óta hazai piacon jelenlévő Cerbona márka gyártója, és forgalmazója. A sokszoros SuperBands díjas Cerbona márka születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető és finom, magas minőségű termékekkel.

Cerbona márkanév alatt müzliszeleteket, gabonapelyheket, puffasztott gabonaszeleteket és müzliket, illetve zab őrleményeinket forgalmazzuk.

Új kollégát keresünk a következő munkakörbe:

HR ügyintéző

Feladatok:

  • részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatokban,
  • telefonos előszűrés, személyes interjúk szervezése és lebonyolítása, aktív részvétel a megfelelő jelöltek kiválasztásában,
  • teljeskörű beléptetési folyamat előkészítése és lebonyolítása,
  • bejelentések, kijelentések adminisztrációjának elvégzése a NAV felé,
  • a munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos teendők ellátása,
  • a munkaszerződés módosítások elkészítése,
  • munkaügyi statisztika készítése, küldése a KSH felé,
  • munkaügyi adatszolgáltatás,
  • a dolgozókkal kapcsolatos munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása,
  • a kiszervezett bérszámfejtés támogatása, ellenőrzése, a bérelszámolással kapcsolatos dokumentumok teljeskörű kezelése,
  • céges rendezvények szervezésében és lebonyolításában történő részvétel,
  • a kölcsönzött munkaerő bejelentésével, kijelentésével kapcsolatos feladatok koordinálása

Elvárások:

  • fizikai állomány toborzásában, kiválasztásában szerzett min. 2 év tapasztalat,
  • Nexon bérszámfejtő program felhasználói szintű ismerete,
  • minimum középfokú szakirányú végzettség (személyügyi gazdálkodó/ bérszámfejtő/ TB ügyintéző),
  • bérszámfejtési gyakorlat,
  • dinamikus személyiség, gyors reakcióidő,
  • prioritások felállításának képessége,
  • stressztűrő képesség,
  • kiemelkedő kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség,
  • versenyképes bérezési csomag,
  • törvény szerinti útiköltség térítés,
  • motiváló mozgóbérrendszer,
  • cafeteria juttatás,
  • kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség,
  • barátságos, segítőkész csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Váralja sor 1.

fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével

Cégnév: Cerbona Élelmiszergyártó Kft.