Miskolc a te helyed
Pensum Group Nyrt.

Bővülő csapatunkba

HR Ügyintéző, kapcsolattartó német nyelvtudással

munkatársat keresünk.

A Pensum Group Nyrt. Magyarország egyetlen tőzsdén jegyzett HR szolgáltatója. Jelenleg a piac meghatározó tényezője Németországban, Ausztriában és Magyarországon egyaránt.
Amennyiben szeretne egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lenni, amennyiben szeretné megtanulni egy komoly HR cég működését a toborzástól a pénzügyekig, amennyiben szeretne ezen a területen fejlődni, sokrétű tudást szerezni, sikereket elérni és megvalósítani a szakmai és/vagy karriercéljait, várjuk megtisztelő jelentkezését!

Főbb feladatok, munkák:

  • Német és osztrák partnerekkel való folyamatos, napi szintű kapcsolattartás
  • HR folyamatok koordinációja a különböző osztályok között
  • Munkavállalókkal való folyamatos, napi szintű kapcsolattartás
  • Szálláskeresés és szállások megszervezése a munkavállalóinknak
  • Adminisztráció
  • Ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú német nyelvismeret szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Eredmény- és sikerorientált személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Korábbi, életvitelszerű tartózkodás német nyelvterületen
  • HR végzettség

Amit kínálunk:

  • Hozott tapasztalatnak és végzettségnek megfelelő kezdőbér
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos belsős képzések
  • Jó hangulatú munkavégzés egy eredmény- és sikerorientált csapat tagjaként
  • Hétfőtől péntekig, 9-17 óráig tartó munkaidő
  • Kényelmes, könnyen megközelíthető munkahely az Oktogonnál
  • Próbaidő leteltével heti 2 nap home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • HR támogatás

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát!

Cégnév: Pensum Group Kft