A Magyar Suzuki Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

HR Toborzási Gyakornok

Érdekel a toborzás világa? Szívesen felkutatnád a Magyar Suzuki Zrt leendő munkavállalóit? HR Toborzási gyakornokot keresünk vidám csapatunkba, hosszútávú együttműködésre.

Főbb feladatok:

  • Szellemi területre történő toborzási folyamat támogatása
  • Jelöltek felkutatása belső és külső adatbázisokból, illetve egyéb csatornákon keresztül
  • Jelöltek megszólítása
  • Belső adatbázisok kezelése
  • A toborzási folyamat adminisztratív támogatása
  • Toborzási statisztikák készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton, közgazdasági vagy társadalomtudományi területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word, Power Point)
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Diszkréció

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Toborzásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magas szintű szakmai betekintést az adott terület gyakorlatban megvalósuló folyamataiba
  • Szakmai fejlődést nemzetközi környezetben

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Esztergom

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Magyar Suzuki Zrt.