Pozíció leírása:A vállalat teljes körű HR feladatainak ellátása;
Hirdetések kezelése, interjúk szervezése;
Be- és kilépések koordinálása;
Munkavállalók személyi anyagának karbantartása;
Munkaszerződés-módosítások elkészítése;
Munkaköri leírások kezelése, frissítése;
Oktatások szervezése, tartása;
Munkaügyi tanácsadás a munkavállalók részére;
HR folyamatok működtetése;
Napi szintű kapcsolat a munkavállalókkal;
Jelenléti ívek kezelése;
Szabadságok nyilvántartása, engedélyek kiírása;
Bérszámfejtés előkészítés, ellenőrzése;
Munkáltatói igazolások kiadása;
Szervezeti ábra frissítése;
Munkaügyi riportok készítése;
Kapcsolattartás a külső partnerekkel;
Vállalati rendezvények szervezése.Követelmények: Minimum középfokú végzettség;
Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
Gyártó vagy szolgáltató oldalon szerzett tapasztalat;
Kiváló kommunikációs készség;
Dinamikus személyiség;
Megbízható, precíz munkavégzés;
Jó együttműködő készség;
Jó szervező és problémamegoldó képesség.Előny: Munkaügyi vagy HR végzettség;
Társadalombiztosítási- és bérügyintéző végzettség;
Alapszintű angol nyelvtudás - főleg írásban kell használni;
Nexon bérprogram ismerete.Munkavégzés helye: Komárom- Esztergom megyeJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: pozíció megnevezése, referencia szám

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.