HSA Kft.

Hr specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • belépő és kilépő munkavállalók dokumentumainak generálása, aláíratása és feltöltése
  • dolgozói adatok rögzítése és aktualizálása
  • bérszámfejtéshez szükséges adatok és dokumentumok összegyűjtése és előkészítése számfejtéshez
  • személyi bérlapok mentése, kiküldése és igazolások mentése
  • nyilvántartások kezelése és naprakészen tartása
  • statisztikák és riportok készítése
  • aktív részvétel a vállalati csapatépítők/akciók szervezésében és kivitelezésében
  • részvétel belső folyamatfejlesztésekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • rendelkezz felsőfokú gazdasági vagy HR végzettséggel
  • legyél precíz és igényes a munkádra
  • érdeklődj a HR iránt
  • legyél nyitott és empatikus személyiség
  • ne okozzon gondot a kommunikáció és a problémák megoldása
  • akarj és tudj is folyamatosan tanulni, fejlődni
  • ismerd és kezeld magabiztosan a Microsoft Office termékeket

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes, ambíciókhoz igazított bérezés
  • munkába járás támogatása
  • folyamatos, magas szintű támogatás
  • soft skill tréningek
  • fejlődési lehetőség szakmai tudásban és karrierben
  • vállalati laptop és mobiltelefon

  • fényképes önéletrajzzal

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
Cégnév: HSA Kft.