Feladatok

  • Belső kommunikációs folyamatok működtetése, rendszer fejlesztése
  • Béren kívüli juttatási rendszer teljeskörű működtetése
  • Pályázatokban való aktív közreműködés
  • Rendezvényeken való részvétel, saját HR-rendezvények koordinációja
  • Toborzás, kiválasztási folyamatokban aktív közreműködés

Elvárások

  • ügyfélközpontúság
  • pontosság, precizitás, mert az adminisztráció elkerülhetetlen
  • nyitottság, barátságos személyiség
  • innovatív, kreatív szemléletmód
  • asszertív kommunikáció, törekvési szándék a problémamegoldásra
  • releváns, kapcsolódó végzettség

Amit kínálunk

A DKV Zrt. 140 éve működő, stabil vállalat, amely biztos munkahelyet kínálhat neked. Különleges szakértelmet igénylő feladataink vannak, tapasztalt és sokszínű munkavállalóink elősegítik az innovációt és a kreatív problémamegoldást Társaságunknál, ezért a legjobb szakemberre van szükségünk! Együtt dolgozunk egy élhetőbb városért, ez a legfőbb közös célunk! Te készen állsz erre?

Céginformáció

Kiemelt családbarát munkahelyként egyik fő stratégiai célunk a munkavállalóink jólétének biztosítása, ebben tudsz közreműködni! Legyen a közös utunk a DKV, csatlakozz hozzánk HR területen, hogy ne csak az utasok, hanem a kollégáink elégedettségét is növeljük.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja szakmai önéletrajzát!
Cégnév: DKV Zrt.