Miskolc a te helyed
Kőröstej Kft.

Csatlakozz hozzánk

HR munkatárs

pozícióba!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,
országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,
legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.
4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek,
melyeket 5 kontinens több, mint 40 országába exportálunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás-kiválasztás, beléptetés és kiléptetés folyamatának kézben tartása
  • Az általad kezelt terület teljes körű munkaügyi és HR adminisztrációja, munkaügyi dokumentációjának naprakész vezetése
  • A havi bérszámfejtés támogatása, pontos adatszolgáltatással
  • Munkatársak folyamatos támogatása a felmerülő személyügyi kérdésekben
  • Törvényi megfelelőség biztosítása munkaügyi kérdésekben
  • A külföldről érkező munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • HR területekkel való szoros együttműködés, kapcsolattartás
  • HR projektekben való aktív részvétel
  • HR riportok, elemzések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség HR- vagy gazdasági területen
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office ismeret (kiemelten Excel)
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Proaktív és eredmény orientált személyiség, kezdeményezőkészség, nyitottság az újításokra

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Aktív angol középfokú nyelvtudás
  • Nexon rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati hátteret, és hosszú távú karrierlehetőséget Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Felelősségteljes pozíciót, sokrétű szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat (cafeteria, munkába járási támogatás, élet- és baleset biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények)
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Amennyiben találkoznak az elképzeléseink és a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével! Várjuk jelentkezésedet!

Cégnév: Kőröstej Kft.