A Merkbau cégcsoport

1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célunk, hogy folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánunk maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!”

HR munkatárs

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű lebonyolítása
  • Álláshirdetések kezelése a weblapon és az állásportálokon
  • Együttműködés a HR osztályon belül
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Munkavállalókkal folyamatos kapcsolattartás, segítségnyújtás
  • HR projektek koordinálása, HR folyamatok fejlesztése
  • Adatszolgáltatások, riportok, kimutatások készítése a vezetőség és a társosztályok felé

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Excel és Word használatban jártas vagy
  • Van "B" kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod
  • Jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt, akár angol/német nyelven is
  • Megbízható, projektszemléletű, önálló munkavégzésre képes személyiségnek tartod magad
  • Innovatív szemléletmódod van

Előnyt jelent, ha:

  • Dolgoztál már építőipari környezetben
  • Van közép- és/vagy nagyvállalatnál szerzett HR tapasztalatod

Miért a Merkbau?

  • Mert szeretjük és értékeljük az innovatív gondolkodást
  • Mert nálunk kihívások várnak
  • Mert modern munkakörnyezetet nyújtunk
  • Mert nálunk anyagilag és emberileg is megbecsültnek érezheted magad

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kiskunhalas

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes szakmai

önéletrajzodat a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.

Cégnév: MERKBAU KFT