Mind-Diák Szövetkezet

Pillants be egy nagyvállalat működésében, légy részese egy fiatalos, lendületes csapatnak és nem utolsó sorban szerezz tapasztalatokat a HR világában!

HR munkatárs

Feladatok

  • képzések rögzítése a rendszerben
  • értékelő kérdőívek készítése, kiküldése, összesítése
  • az egyes programokhoz kapcsolódó blog posztok megfogalmazása
  • események meghirdetése, meghívók kiküldése
  • egyéni jelentkeztetések rögzítése
  • Connect oldal kezelése, tartalommal való feltöltése
  • Ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív, nyitott hozzáállás
  • Kreatív, szorgalmas, precíz személyiség

Munkaidő

  • Hétfőtől-péntekig rugalmasan végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Modern irodai környezet, szuper csapat
  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • A feladatok egy része otthonról is végezhető

Előnyök

  • HR irányú tanulmányok
  • HR területen szerzett előzetes munkatapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet