Feladatok

  • Toborzási-kiválasztási folyamatok támogatása
  • Hirdetések feladása és kezelése, adatbázis készítése
  • A munkavállalói elégedettség növelését célzó folyamatokra javaslattétel és elfogadott ötletek megvalósítása
  • Információáramlás segítését célzó kommunikációs csatornák kiépítése és hatékony működtetése
  • Megtartási stratégia kidolgozása és bevezetése
  • Társosztályokkal való szoros kapcsolattartás
  • Folyamatos, kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
  • A HR területen felmerülő adminisztratív feladatok ellátása és a belső ügymenet gördülékeny működésének biztosítása
  • Részvétel a bérszámfejtés előkészítésében, béregyeztetések, bérproblémák kezelése mellett
  • Döntés előkészítő anyagok, riportok összeállítása
  • Statisztikák és táblázatok vezetése

Elvárások

  • HR területen szerzett 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Elhivatottság a HR feladatok iránt
  • Rugalmasság és jó szervező képesség (mert nálunk változatos feladatok várnak rád)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, talpraesett és proaktív munkavégzés
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Fuvarozási területen szerzett HR tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Dinamikusan fejlődő munkahely
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Szemerey-Plus Fuvarozási és Logisztikai Zrt. egy 100%-ban magyar tulajdonú magánvállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik, emellett kiemelt szerepet kap a cégnél a lendületesség, rugalmasság és egyben a szenvedélyesség is.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzod nettó fizetési igény megjelölésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Szemerey - Plus Kft