Feladatok

  • toborzás kiválasztás, felvételi folyamat teljes körű lebonyolítása
  • foglalkoztatási jogviszony létesítésével és módosításával, megszűnésével, megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • munkaerő kölcsönzés, diákmunka közvetítés szervezési feladatainak ellátása
  • bérszámfejtés ellenőrzési feladatinak ellátása
  • munkaköri alkalmassági vizsgálatok szervezése
  • oktatások, továbbképzések szervezése
  • teljeskörű személyügyi adminisztráció

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office alkalmazások)
  • bér és TB ügyintézői végzettség
  • naprakész gyakorlati munkajogi ismeretek
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • kezdeményezőkészség, proaktív, agilis szemléletmód
  • rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Nexonbér program ismerete
  • kecskeméti lakos

Amit kínálunk

  • stabil, biztos hátterű munkahely
  • határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő
  • béren kívüli juttatás
  • változatos feladatkör, szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2024. május 9-ig.

Cégnév: Hírös Sport Nonprofit Kft