Mind-Diák Szövetkezet
A TK Elevator az elmúlt évtizedekben vezető szerepet ért el a világ felvonóvállalatai között. A vállalat most Budapesten hozta létre új üzleti szolgáltató központját. A Solution Center Europe (SCE) nevet viselő központ meghatározott pénzügyi és HR szolgáltatásokat nyújt a vállalatcsoport európai és afrikai tevékenységéhez.

HR gyakornok német nyelvtudással - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • napi adminisztrációs folyamatok támogatása
  • HR projektek támogatása
  • HR rendszerek, szabványok, irányelvek kezelése
  • adatok elemzése, érvényesítése
  • jelentések készítése, fejlesztése
  • folyamatváltozások nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • magabiztos angol és német nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Munkaidő
  • hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • heti 20-25 órában

Amit kínálunk

  • bruttó 1800 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • modern, igényes, multinacionális környezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet