Feladatok

  • Személyügyi adminisztráció: munkaügyi dokumentumok előkészítése, személyi anyagok naprakészen tartása (lefűzése, archiválása, szkennelése), személyügyi törzsadatok karbantartása
  • Közreműködés a belépéshez, kilépéshez kapcsolódó folyamat adminisztrációjában
  • Munkaerő - toborzási, - kiválasztási feladatokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a pályázókkal és a munkavállalóinkkal
  • Projektvezetők munkájának támogatása
  • Személyes ügyfélfogadáson történő részvétel

Elvárások

  • Heti minimum 25-30 óra vállalása
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői tapasztalattal
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Iskolával/szabadidővel összeegyeztetett munkaidő
  • Bruttó = nettó

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a Get Work cégcsoport közel 20 éve sikeres szereplő a személyzeti szolgáltatások piacán. A sok éves munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalatunkat kamatoztatva, 2010-ben meglapítottuk saját Iskolaszövetkezetünket, ezzel szélesítve szolgáltatási körünket. Több, mint egy évtizede dolgozunk azon, hogy diákjaink számára a legideálisabb munkalehetőségeket biztosítsuk, valamint segítségünkkel partnereink megtalálják fiatal, ambiciózus és értékes munkatársaikat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezésed!

Cégnév: Get Work Iskolaszövetkezet