Gyógyszeralapanyag-gyártás területén működő partnercégünk vezető szerepet tölt be hazai és világpiaci szinten is a gyógyszeriparban. Széles termékpalettájuk hozzájárul számos betegség gyógyítása elleni harcban.

Feladatok:

  • Oktatások és képzések szervezése, technikai feltételek biztosítása
  • HR szervezet, projektek támogatása operatív feladatokkal
  • HR rendszerek és adatbázisok napi szintű használata
  • Dokumentumok kezelése és rögzítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 30 óra vállalása, de akár heti 40 órában is dolgozhatsz

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Lehetőség szakmai gyakorlat leigazolására
  • Diákmunka keretein belül fejlesztheted a szakmai ismereteid

Előnyt jelent:

  • HR területen folytatott tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet