HR gyakornok - Alsónémedi (céges busszal)
Leírás: Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív nappali tagozatos diákokat keresünk, irodai kisegítésre. A helyszínre 7:20-kor céges busz indul a Boráros térről és a munka végeztével vissza ugyanoda!
Feladat:

  • Adatrögzítés
  • Szkennelés, lefűzés
  • Önéletrajzok kezelése
  • Egyéb ehhez tartoző feladatok ellátás

Óradíj: 1600
Feltétel:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • HR tanulmányok folytatása vagy HR területen szerzett tapasztalat
Cégnév: MADS Iskolaszövetkezet