A Veeva Systems Inc.-et 2007-ben alapították az Egyesült Államokbeli Pleasantonban, Kaliforniában. A társaság tőzsdei jegyzése az amerikai tőzsdén (NYSE) 2013-ban történt meg. A Veeva Systems Inc. leányvállalatai megtalálhatóak az Amerikai Egyesült Államokban, Európában és Ázsiában is. A vállalat elsősorban a gyógyszeripari, biotechnológiai és egészségügyi szolgáltatásokkal foglalkozó vállalatok számára nyújt iparág specifikus és személyre szabott szolgáltatásokat felhőalapú információsrendszereken keresztül, melyekkel megkönnyíti ezeken a speciális területeken működő vállalatok mindennapi dokumentációs, szabályozási és ellenőrzési tevékenységeit. A nyújtott szolgáltatásokat és személyre szabott termékek körét úgy alakították ki, hogy azok kielégítsék az ügyfelek egyedi igényeit és lefedjék a gyógyszeripari folyamatok teljes skáláját a stratégia alkotástól a kutatás-fejlesztési területeken keresztül egészen a termékek piacra kerüléséig.

Feladatok:

  • Payroll csapat munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentumkezelés
  • Adatrögzítés
  • Ad hoc feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Minimum 1 éve tartó HR irányú tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Heti minimum egy nap irodában való munkavégzés

Munkaidő

  • Hétköznaponként minimum 4 nap vállalása
  • Minimum heti 30 órában végezhető
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Igényes multinacionális környezet
  • Barátságos csapat
  • Részben otthoni munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet