Miskolc a te helyed

Mind-Diák Szövetkezet

A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

HR gyakornok

Feladatok

  • Részvétel a munkavállalói életciklust érintő dokumentumok előkészítésében, kapcsolódó folyamatok ügyintézésében
  • A munkavállalói dokumentumok rendszerezése papíralapon és online formában is
  • Potenciális jelöltek telefonos előszűrése, interjúk előkészítése
  • Onboarding / Offboarding folyamat támogatása
  • Munkavállalók számára segítségnyújtás

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább még egy évig
  • HR / Pszichológia területen folytatott tanulmányok
  • Jártasság MS Office alkalmazások kezelésében
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig minimum heti 25 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult
  • Rugalmas munkaidőben végezhető diákmunka
  • Magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

Budapest X.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet