Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR szolgáltatásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder belsős HR csapatába aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező HR gyakornokot keresünk.

HR gyakornok

Feladatok

  • HR csapat munkájának támogatása
  • Toborzási folyamatban való aktív közreműködés
  • Álláshirdetések megjelenítése különböző webes felületeken
  • Potenciális jelöltek előszűrése telefonon keresztül (akár angol nyelvi előszűrés is)

Elvárások

  • HR szakirányon való aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Talpraesett, kommunikatív személyiség
  • Vidámság, lelkesedés a HR szakma iránt
  • Gyors kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Karrierút
  • Jól felszerelt, könnyen megközelíthető belvárosi iroda
  • Rugalmas munkaidő
  • Vidám, jó hangulatú, összetartó kollégák :)

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Trenkwalder Kft