Mind-Diák Szövetkezet

A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő, specializált gyógyszercég, amelynek legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

HR gyakornok

Feladatok

  • jelöltek keresése adatbázisokban (Profession, LinkedIn)
  • jelöltek telefonos megkeresése és tájékoztatása
  • szükség esetén angol nyelvű telefonos előszűrés
  • adminisztratív feladatok  ATS rendszerben
  • interjú időpontok szervezése Toborzó naptárába (Outlook naptár)

Elvárások

  • betöltött 18. életév
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói / hallgatói jogviszony
  • HR szakon folytatott tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office középszintű ismerete

Munkaidő

  • heti minimum 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • amíg nem vagy 25 éves SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2000 Ft lesz
  • kellemes munkakörnyezet
  • elkötelezett, támogató csapat

Munkavégzés helye

Debrecen

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet