HR GYAKORNOKOT

keresünk, heti 20 órás munkavégzésre, hosszú távra.

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

Feladatok:

  • gyakornokok toborzási-kiválasztási folyamatának támogatása,
  • interjúkon való részvétel, jelöltekkel való kapcsolattartás,
  • tréningek, programok szervezésében való segítségnyújtás,
  • megrendelések indítása, nyomon követése,
  • projektekben, valamint HR kommunikációban való részvétel,
  • HR adminisztrációs feladatok (Ticket rendszer kezelése, Workday),
  • HR Business Partner napi munkájának támogatása.

Akit keresünk:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • középfokú angol nyelvtudás.
  • Technikai tudás:
    • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete,
    • Workday rendszer ismerete (előny),
    • Excel felhasználói szintű ismerete (kimutatások, adatok kezelése).
  • Személyes képességek:
    • jó kommunikációs képességek és jó szervező készség,
    • agilitás, kapcsolatteremtés,
    • precíz, önálló munkavégzés,
    • proaktivitás.

Amit kínálunk:

  • bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég HR szervezetének működésébe,
  • változatos feladatok valós felelősségi körrel,
  • rugalmas munkavégzés, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Chinoin Zrt. / SANOFI AVENTIS