Feladatok

  • Aktív részvétel a gyakornoki programmal kapcsolatos projektekben;
  • A toborzás-kiválasztás folyamat támogatása: pozíció kiírása, telefonos előszűrés, interjúszervezés, kiválasztásért felelős vezetőkkel való kapcsolattartás;
  • A beléptetési és a kiléptetési folyamat, valamint a szerződéskötések és szerződésmódosítások menedzselése;
  • A hozzád tartozó gyakornokok teljes munkavállalói életciklusának támogatása egészen a beléptéstől, a kilépésig;
  • Szakmai gyakorlattal és szakdolgozattal kapcsolatos ügyintézés;
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer karbantartása, jelenléti ívek kezelése;
  • Állományi listák karbantartása;
  • Projekthez köthetően prezentációk készítése;
  • Diákszövetkezetekkel való szoros kapcsolattartás;
  • A gyakornoki program csapatépítőinek és közösségi programjainak szervezése, koordinálása;
  • Szoros együttműködés a toborzó, onboarding, employer branding csapattal;

Elvárások

  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot keresel;
  • Minimum heti 30-32 órát tudsz nálunk dolgozni;
  • Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányod;
  • Jó a szervező és problémamegoldó képességed, logikusan átlátod a helyzeteket több szemszögből is;
  • Proaktív hozzáállás jellemez;
  • Erős kommunikációs képességgel rendelkezel;
  • Precizitás jellemez, akár párhuzamosan futó projektek esetén is;
  • Magabiztos felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel a Microsoft Office csomag programjai terén;
  • Szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt;
  • Kreatív vagy;

Céginformáció

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet.
Légy részese az MBH START Gyakornoki Programjának, ahol munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva. Magyar Bankholding budapesti csapatának keressük legújabb tagját, HR generalista gyakornoki pozícióban!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed ne késlekedj, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!