Megbízónk egy hazai és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező főként core banki/pénzügyi rendszerek fejlesztésével foglalkozó szoftverfejlesztő vállalkozás. Szakembereik munkatársaik számos zöldmezős beruházás megvalósításán dolgoztak a banki, pénzügyi és telekommunikációs szektorokban. Megoldásaikat cutting edge technológiákkal állítják elő. Számukra keresünk egy olyan új kollégát aki HR generalistaként részt vesz a különböző folyamatok kialakításában, továbbfejlesztésében és működtetésében.

HR Generalista-B93HRG

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok menedzselése, kapcsolattartás a fejvadász cégekkel, recruitment feladatok ellátása
  • képzési programok, tréningek, oktatások szervezése, nyomonkövetése
  • Munkaszerződések, alvállalkozói szerződések kezelése, adminisztrációja
  • Későbbi bővülési stratégia (HR, Sales, marketing) kidolgozása
  • Teljesítményértékelés rendszer továbbfejlesztése, kiterjesztése a többi kollégára, illetve ennek végrehajtása, kollégák kiértékelése
  • Csapatépítő programok, rendezvények szervezése
  • Szoros együttműködés az Irodavezető kollégával
  • Egyéni karrierutak és főbb KPI-ok, motivációs rendszer kidolgozása és nyomonkövetése

Elvárások

  • 3-5 év szakmai tapasztalat HR generalista pozícióban,
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Nyitott, érdeklődő, ambíciózus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook),
  • Gyakorlatias szemlélet, proaktivitás
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • IT szektorban szerzett munkatapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Jó hangulatú, összetartó és eredményorientált csapat
  • Fejlődésre, új ötletekre nyitott csapat és vezetőség
  • Stabilitás, hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Cégnév: RecruIT Kft.