HR GENERALISTA pozícióba keresek munkatársat partnerem részére, amely egy 40 fős termelő vállalat. Az új munkatársnak lehetősége lesz a HR folyamatok építésére, fejlesztésére, és új ötletek megvalósítására egy fejlődő szervezet tagjaként.

A környezetttudatosság, a minőség és a fenntarthatóság azon alapelveik közé tartozik, amelynek mentén mindennapi működésük zajlik. A munkavégzés helye Budapesten, a 18.kerületben található.

HR Generalista

Feladatok

  • Toborzási, kiválasztási feladatok teljeskörű ellátása – stratégia kialakítása, koordinálása, interjúztatás, adminisztráció hirdetési felületek kezelése,
  • Új belépő kollégák onboarding folyamatának teljes körű koordinálása,
  • Meglévő értékelési és visszajelzési rendszer folyamatos működtetése és igény esetén fejlesztése,
  • Megtartással kapcsolatos programok kialakítása, működtetése,
  • Termelési Igazgatóval való szoros együttműködés HR területen,
  • Munkaügyi adminisztráció előkészítése (munkaszerződések, jelenléti ívek),
  • HR szolgáltatókkal való kapcsolattartás (munkaerő-kölcsönző és diákszövetkezet),
  • Vállalati belső kommunikációs folyamatok fejlesztése és működtetése,
  • Vezetők támogatása a felmerülő HR feladatokban, kérdésekben,
  • Részvétel HR projektekben és vállalati rendezvények, események szervezésében,
  • HR Riportok készítése.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség,
  • Min. 4 év releváns tapasztalat,
  • Termelési környezetben HR területen szerzett tapasztalat,
  • Proaktív, dinamikus és vidám személyiség,
  • Stratégiai gondolkodásmód; jó analitikus képességek,
  • Jó szervező és kommunikációs készség,
  • Erős csapatszellem és empátia,
  • 360 fokos érdeklődés a teljes cég működését tekintve.

Amit kínálunk

  • Családias létszámú szervezet, amely folyamatosan növekszik, fejlődik
  • Lehetőség az HR feladatokban új ötleteket megvalósítani
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.