Feladatok

  • Munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés, adminisztráció, okmány menedzsment
  • Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása, a személyi adatok pontosságának és teljességének biztosítása
  • Tájékoztatók, munkaköri leírások, dokumentumok készítése és változások követése
  • HR adminisztrációs területtel kapcsolatos szabályzatok, folyamatleírások készítésében/frissítésében való részvétel
  • Új belépők foglalkozás egészségügyi vizsgálatokkal kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Utazásiköltség-elszámolások adminisztrációja
  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való részvétel (előszűrés)

Elvárások

  • Középfokú végzettség elsősorban Vállalkozási ügyviteli ügyintéző szakon
  • MS Office és Excel magas szintű ismerete, gyakorlott felhasználó
  • Precizitás, pontosság, kiváló helyesírási és fogalmazási készség
  • Megbízható, alapos, lelkiismeretes, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség, alkalmazkodó képesség, terhelhetőség
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Előnyt jelent

  • 1-2 év adminisztráció/HR területen szerzett tapasztalat
  • Munkajogi, bérszámfejtési ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Törvény szerinti útiköltség támogatás
  • Hosszútávú, stabil pozíció
  • Kellemes,  igényes munkakörülmények

Céginformáció

SIPO Patikák
blog.sipopatikak.hu

A "Jelentkezem" ikonra kattintással várjuk fényképes önéletrajzát!
Cégnév: LANDULA KFT.