A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy nálunk a legjobb ügyfélnek lenni. Csatlakozz hozzánk! Feladatok:

  • Juttatási csapat támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatelemzés
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • MS Office programcsomag ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Rugalmas beosztás hétköznaponként
  • Heti 20, 30 vagy 40 óra vállalása
  • Novemberi munkakezdés

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1259 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet