Gyógyszergyártó - Granuláló Operátor

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk veresegyházi telephelyére keresünk munkavállalókat Granuláló gépkezelő pozícióba, automatizált berendezések üzemeltetéséhez. Legyél Te is a csapat tagja! Vegyél részt egy olyan munkában, ami a legfontosabb értékekről, az emberi életről szól.

Feladatok:

  • Granuláló gépek üzemeltetési, ellenőrzési, tesztelési, gépkezelési és tisztítási feladatainak ellátása

  • Gyártáshoz tartozó műveletek elvégzése az előírt technológia szerint

  • Zsákos alapanyagok előkészítése, összeöntése konténerbe

  • A gép előkészítése gyártásra, termék és sarzsváltások elvégzése

  • Gyártás során észlelt hiányosságok, rendellenességek jelzése a felettes felé, valamint a szükséges azonnali intézkedések elvégzése

  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése (gyártásellenőrző lap, tisztítási naplók, stb.)

  • Címkézési utasítások betartása (helyiség, termék, eszköz) • Konténerek lemérése, mozgatásuk

  • A műszakonként előírt mennyiség legyártása

  • A fizikai aktivitás a munkaidő körülbelül 30%, 70% pedig rendszer felügyelet és dokumentáció

Elvárások:

  • Granulálási technológiában szerzett gyártási tapasztalat

  • Továbbá élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari területen-, tiszta téri gyártás terén szerzett tapasztalat

  • Műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat, valamint gyártógép kezelői gyakorlat

  • 3*8 órás műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korszerű, modern multinacionális környezet

  • Versenyképes fizetés

  • Belépés napjától jogosultság az évi bruttó 620.000,- forint keret választható béren kívüli juttatásokra

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság vállalati támogatással

  • Munkáltató által fizetett kollektív élet- és baleset biztosítás, otthoni káreseményre is

  • Hivatalosan bejelentett határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel

  • Munkáltató által fizetett éves egészségügyi szűrőprogram 200.000,- forint értékben, 1 nap fizetett távollétet biztosítva a vizsgálat idejére

  • Vállalati buszjárat Budapestről és a környező településekről

  • Vállalati étterem, étel- és ital automaták

  • Napi 2 kávé térítésmentes fogyasztása ital automatából

  • A telephelyen konditerem, masszázsfotel és jóga igénybe vehető

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: c0971a
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Szarka Erika
Jelentkezés online: 08543@jelentkezes.pannonjob.hu