Prohuman Zrt.
Hejőkeresztúri partnercégünk egy megbízható és dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, amely már 1983 óta kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt közúti szállítási területen. Fuvareszervező munkatársukat keressük!

Fuvarszervező

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját flottás közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása (nemzetközi, belföldi viszonylatokban)
  • Fuvareszközök biztosítása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése
  • Gépjárművezetők napi szintű irányítása, koordinálása, kapcsolattartás, teljesítmények folyamatos ellenőrzése, vezetési és pihenőidők betartatása
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi megbízókkal, alvállalkozókkal
  • Munkatársakkal való együttműködés
  • Folyamatos telefonos elérhetőség
  • VIR rendszerek, flottakövető és logisztikai szoftverek kezelése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás középfokon (írásban és szóban)
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása
  • Önálló és csapatmunkavégzés komplex feladatokban
  • 2-3 év fuvarszervezői tapasztalat
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó elméleti tudás
  • Naprakész piaci ismeretek
  • Jártasság online alkalmazásokban (MS Office, státuszjelentések platform timocom, transporeon)
  • Pörgős, elkötelezett, és asszertív személyiség
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Több idegennyelv ismerete
  • Gépjárművezetők vezetésében szerzett tapasztalat
  • CE kategóriás jogosítvány
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztos hátterű cég
  • Családias, támogató környezet
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!