Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft.

Fizikai toborzó munkatárs

Feladataid lesznek:

  • A nyitott fizikai pozíciókkal kapcsolatos egyeztetések a vezetőkkel
  • Hirdetések elkészítése, aktív keresések lebonyolítása
  • Jelöltek előszűrése, interjúk szervezése és teljeskörű lebonyolítása
  • Toborzási riportok, statisztikák készítése
  • Munkavállalók be- és kiléptetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED
  • Szakmai tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális gyártóvállalatnál
  • Versenyképes kompenzáció, cafeteria juttatással (éves bruttó 600.000 Ft-os keretösszeg)
  • Negyedéves ösztönző juttatás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás
  • Home office lehetőség
  • Az áthelyezett szombati munkanapokra extra szabadnap
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat
AZ ALÁBBIAKAT KÉRJÜK TŐLED
  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év fizikai toborzásban szerzett tapasztalat
  • Igényes, precíz dokumentálási készség
  • Ügyfélorientált hozzáállás, együttműködési készség, türelmes kommunikáció
  • "B" kategóriás jogosítvány
A MUNKAVÉGZÉS HELYE
  • Tápiószele (alkalmanként látogatás a vállalat budapesti és szolnoki telephelyére)
Hiszünk a sokféleségben, olyan befogadó környezetet teremtünk, ahol generációtól függetlenül minden munkatársunknak lehetőséget kínálunk a szakmai kiteljesedésre. Ismerd meg működésünket, színes csapatunkat és csatlakozz hozzánk!

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás
Cégnév: Ganz Transzformátor- és Villamos Forgógépgyártó Kft.