Feladatok:

  • Önkormányzati ingatlanok hasznosítási munkáihoz kapcsoló ingatlan értékbecslések,- elemzések készítése
  • Fejlesztési lehetőségek vizsgálata, telekalakításokhoz kapcsolódó előkészítő munkák
  • Aktív részvétel a hasznosítási koncepció kialakításában, konkrét ingatlanhasznosításhoz szükséges szakmai javaslattétel elkészítése
  • A Helyi Építési Szabályzat hatályos alakulását figyelemmel kísérve, a vonatkozó rendelkezések elemzése, véleményezés az egyes tulajdonban lévő ingatlanokra nézve
  • A cég tulajdonában levő ingatlanok évenkénti értékhelyesbítése

Elvárások:

  • Felsőfokú építész, építőmérnök, településmérnök, vagy magasépítő technikus végzettség
  • Vagyonértékelő jogosultság
  • Min. 3 év nem lakó ingatlanra vonatkozó értékelési gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Műszaki ellenőrzésben való jártasság
  • Ingatlan jogi területen és közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Ingatlanfejlesztési munkákban szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Cafetéria juttatás
  • Stabil és folyamatosan fejlődő szervezet
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetői csapat

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda