Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát gyártó Partnerünk részére:

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Feladatok

  • Munkabérek és bérjellegű kifizetések elszámolása, számfejtése;
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása: ellátások iránti igények elbírálása, ellátások kiszámítása, számfejtése, naprakész nyilvántartása, határozatok készítése;
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos nyilatkoztatási, nyilvántartási és számfejtési feladatok ellátása;
  • Havi 08-as bevallás elkészítése;
  • Hatóságok felé történő bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése;
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások előkészítése;
  • Be- és kilépő dolgozók adminisztrációs feladatainak ellátása;
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, más szakterületekkel, hatóságokkal.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség;
  • Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség;
  • Minimum 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • MS Office, főleg Excel magabiztos, felhasználói szintű ismerete;
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Személygépkocsival történő bejárás támogatása;
  • 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Családias környezet.

Előnyök

  • NEXONbér és NEXONtime rendszerek felhasználói szintű ismerete;

Munkavégzés helye

  • Mosonszolnok, Mosonmagyaróvár, Győr, Kunsziget

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.