Bérszámfejtő / Bérelszámolási ügyintéző XI. ker.

Pest megye

Feladatok

  • Be- és kiléptetéshez kapcsolódó bérügyviteli/asszisztensi feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés és a kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése
  • Személyügyi adatok karbantartása
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Magabiztos office ismerete van, és erős excel gyakorlati tudása
  • Nyitott az új ismeretekre, hajlandó és képes tanulni
  • Hatékonyan végzi a munkáját és szereti a kihívásokat
  • Szeret és tud csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • NEXON bérprogram ismerete

Amit kínálunk

  • budapesti munkavégzés heti 2 nap home office lehetőséggel
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat
  • Modern munkakörülmények

Céginformáció

Cégünk 2006 óta van jelen a piacon és kiszervezett bérszámfejtéssel foglalkozik. Partnereink számának folyamatos növekedése miatt, saját budapesti irodánkba keressük a megfelelő jelöltet.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: HR-FACE Kft.