Bérszámfejtő

Keressük a számok varázslóját, aki megfejti a bérszámfejtés rejtelmeit - csatlakozz hozzánk, és dolgozz együtt olyan neves ügyfeleinkkel, mint pl. a H&M és a Budapest Airport!

Folyamatos bővülés miatt keressük új, lelkes kollégánkat!

Milyen juttatásokat kapsz majd a munkádért?

  • A szuper alapbéreden felül bruttó 32.000 Ft cafeteriát is biztosítunk havonta
  • Egészségbiztosítási csomag, amelyen keresztül számos szűrés és vizsgálat elérhető ingyenesen a munkavállalóink számára
  • ALL YOU CAN MOVE SportPass, hogy kedvezményesen sportolhass
  • Home office lehetőség, a munkaidőd 50%-át tudod otthonról tölteni, megspórolva ezzel a reggeli készülődést és korán sem kell kelned
  • Támogatjuk a továbbképzéseket, illetve a nyelvtanfolyamokat is, így a fejlődésed szinte garantált nálunk
  • Nálunk extra szabadnapokban is részesülhetsz
  • Az eszközeid (laptop, telefon) már az első napodon várni fognak téged
  • Rendszeres gyümölcsnapokkal gondoskodunk arról, hogy fel tudd tölteni a vitamin raktáraidat
  • Ha a koffein szerelmese vagy, akkor nálunk nem lesz gondod, ugyanis korlátlan kávé és tea áll rendelkezésre számodra is
  • WTS dolgozók különböző kedvezményekre is jogosultak pl. a Praktikerbe, Ofotért, Vision, GreenGo, Városliget éttermei stb.
  • Együtt szoktuk ünnepelni a világnapokat is. Pizza nap az olasz konyha világnapján, csokiosztás a boldogság világnapján, de fát is ültettünk már közösen a madarak és fák világnapja alkalmából
  • Plusz jövedelemre tudsz szert tenni nálunk, ha ajánlasz hozzánk új kollégákat, ugyanis összesen 300.000 Ft ütheti a markod egy új munkavállalóért
  • Gyakori céges rendezvények, amelyeken mindenki részt vehet (koktél parti, karácsonyi buli, mikulás buli, sportnap, farsang stb.)
  • Rendszeres csapatépítő programok, ahol a szűk csapat tud még jobban összecsiszolódni
  • Biztosítunk fedett parkolóhelyet a mélygarázsunkba, ha autóval érkeznél és így a parkolásért sem kell külön fizetned
  • Bringa tárolónk is van szintén a mélygarázsban, ahol tutira biztonságban lesz a járgányod

Milyen feladataid lesznek nálunk?

  • Nálunk a bérszámfejtés teljes körű lebonyolításában aktívan részt vehetsz, beleértve a munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítését

  • Munkavállalók beléptetése és kiléptetése kapcsán a teljes körű ügyintézés

  • Számítunk rád a személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetésében is
  • munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása is a feladatok közé tartozik
  • Igény szerint a munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Különböző programokkal dolgozunk (Nexon, Maxoft), de ne aggódj, ha nem ismered őket, megtanítjuk minden lépésüket
  • Ügyfeleinkkel folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, támogatjuk őket a felmerülő kérdésekben, megkeresések esetén is számítunk rád, legyen az szóban vagy írásban

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha minimum középfokú végzettséggel rendelkezel, örülünk, ha van a bér és TB ügyintéző végzettséged
  • Ha van minimum 2 év bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalatod
  • Ha jóban vagy az MS Office és az Outlook programokkal, hiszen ezek a napi munkánk részét képezik
  • Ha számodra első az ügyfél :)
  • Ha a munkaügyi ismereteid naprakészek, és szívesen követed az aktualitásokat
  • Előny, ha van angol tudásod, ha egy angol nyelvű megkeresés érkezne hozzád (a kollégák szívesen segítenek, ha elakadnál)

Milyen lesz a csapat?

40 fős csapatunkban mindennap egy kivételesen jó hangulatú, és motivált közösség része lehetsz! Rendszeres kreatív csapatépítőkkel és pörgős programokkal garantáljuk, hogy mindig izgalmas és inspiráló munkakörnyezet vár rád. Támogatósegítőkész kollégáink mindenben melletted állnak, nálunk a csapatösszhang a legfontosabb!

Pontosan merre van az irodánk?

Irodánkat Budapest XIV. kerületében, Stefánia út 101-103. szám alatt találhatod, a Stefánia Parkban. A Városliget mellett, zöldövezetben. A Keleti pályaudvartól kb. 5 perc tömegközlekedéssel.

Cégnév: WTS Klient Kft.