Prohuman állás

Feladatok:

  • Kölcsönzött és alkalmi munkavállalók teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Kimutatások készítése
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése az ügyfelek és a hatóságok felé
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2-3 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nexon program alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Magyarország első számú HR szolgáltató cége általi stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Önálló felelősségteljes munkakör, valamint szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Komplex juttatási csomag
Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job94591.ap@prohumanallas.hu