Tower Interconsult Kft.

A Tower International nemzetközi és hazai befektetőket szolgál ki, piacvezetőként domináns helyet foglal el a budapesti befektetési ingatlanokat kezelő cégek között. A cégcsoport jelenleg közel 1000 lakóingatlan kezelését látja el Budapest belvárosában. A lakások bérlőinek egy jelentős része Budapesten tanuló külföldi diák illetve más itt dolgozó külföldiek.

Feladatok:

    • Bérszámfejtési tevékenység (munkaviszony, egyszerűsített foglalkoztatás, bérbeadásos magánszemély, stb.)
    • Havi bevallások, statisztikák elkészítése
    • Munkavállalók be- és kiléptetése
    • Munkaviszonnyal kapcsolatos anyagok elkészítése, kezelése, aktualizálása
    • Kapcsolattartás munkatársakkal,társosztályokkal, hatóságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés vagy folyamatban lévő tanulmányok
    • Vonatkozó törvényi előírások naprakész ismerete
    • Magabiztos MS Office ismeretek (különösen Excel)
    • Tapasztalat bérszámfejtő program használatában
    • Önállóság, terhelhetőség, megbízhatóság
    • Precizitás, határidők szigorú tartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás
    • Könyvelői tapasztalat

Amit kínálunk:

    Versenyképes fizetés mellett, egy fiatalos csapat tagjaként végezhető rész -vagy teljes munkaidőben. Kellemes, modern, belvárosi irodában.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Váci út 22-24.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen.