Exact Systems Hungary Kft.
Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként budapesti munkavégzésre keres azonnali kezdéssel
munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Belépési csomag elkészítése
  • Dolgozói adatbázis naprakészen tartása
  • Jelenléti ívek naprakész rögzítése
  • Iratrendezés, iktatás
  • Kapcsolattartás a dolgozókkal és a külsős bérszámfejtő céggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Bérszámfejtési területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • MT és TB naprakész ismerete
  • Precizitás és türelem
  • Felhasználói szintű Excel és Office ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 100%-ban bejelentett munkabérrel és fizetett szabadsággal
  • Emelt összegű cafeteria
  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál, kiemelkedően jó hangulatú és összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődési és karrier lehetőség, tréningek: nálunk megtanulhatod a toborzás-kiválasztás minden csínját-bínját és elsajátíthatod a bérszámfejtéshez szükséges alap tudást is
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével lehet!