Miskolc a te helyed

Legyünk együtt sikeresek!

Esztergom régióban található, dinamikusan fejlődő, gyártó Partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:A munkavállalók havi rendszeres, és eseti bérszámfejtése, valamint utalások előkészítése;
munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása, riportok készítése;
Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal;
Jogszabályi változások követése;
A TB kifizetőhelyi feladatok ellátása;
Kifizetőhelyi adatszolgáltatások elkészítése, nyilvántartások vezetése;
Új belépők adatainak rögzítése;
Kilépők ügyintézése.Követelmények: Középfokú szakirányú végzettség (bér és TB ügyintéző) ;
Naprakész szakmai ismeretek;
Bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat;
MS Office felhasználói szintű ismerete. Előny: Angol nyelvtudás;
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom Megye, Esztergom régióJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: Bér és TB ügyintéző

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.